Постачальники стокового одягу, Детский сток под реализацию

Найчастіше постачальники стокового одягу, помилково сприймаються як постачальниками секонд хенду, хоча насправді це не так. Спочатку потрібно розуміти що “стік”, це речі, які не були в експлуатації і навіть не другосортні.

 В основному стоковий одяг, з різних причин міг зберігатися на складах або просто не продався в магазинах, або сезон пройшов і надалі не стали реалізовувати з будь-яких міркувань. Загалом, багато різних факторів могли вплинути на те, що товар залишився на складі не був проданим.

 І ось ці запаси на складах, продають з великими знижками, і в свою чергу знаходяться люди, які купують оптом такі речі.

 Ще є варіант появи стоку, коли у офіційного виробника, одяг купують компанії оптом і не можуть реалізувати в повному обсязі, по магазинах які продають в роздріб. Ось і виходить, щоб не було збитків, оптовики, залишки товару розподіляють по стокових магазинах. Так і виходить, що стоковий магазин стає власником брендового, якісного одягу, може минулого сезону, але який все ще має гарний товарний вигляд.

Так з’являються постачальники стокового одягу, завдання яких реалізувати товар і дати можливість вже знайти свого покупця.

 Якщо ви шукаєте надійного партнера-постачальника одягу, то ми готові до співпраці, як у дрібних, так і у великих обсягах. У нас найкращі бренди за гарною ціною, швидке відправлення, фото та відео лоти, постійне оновлення товарів та щотижневі знижки.

 Також ми консультуємо новачків, якщо ви хочете реалізувати себе у цій сфері або боїтеся почати, завжди допоможемо порадою та будемо раді співпраці, разом, напевно все вийде.

 Ми працюємо у вайбері, так щоб було всім легко і зручно розібратись, тож приєднуйтесь.

Постачальники стокового одягу

Постачальники стокового одягу

Зателефонувати